Vor 15 Tagen

Protetyk słuchu dla Frankfurtu nad Odrą

KIND GmbH & Co. KG

Medizintechnik

  • Frankfurt (Oder)
  • Vollzeit
Vor OrtAktiv auf Suche

  • Voll- oder Teilzeit
  • Karl-Marx-Straße 13, 15230 Frankfurt (Oder), Deutschland
  • Mit Berufserfahrung
  • 16.05.24

Ansprechperson

Selina Arth Recruiterin
+49 (0) 5139 8085-404

Witamy w KIND!

Jesteśmy przekonani, że dobry słuch i wzrok oznaczają jakość życia i nie powinny być kwestią pieniędzy.

Wierzymy w ogromny potencjał uczciwego, transparentnego i fachowego doradztwa. W ten sposób zmieniamy naszych klientów w wiernych fanów. Jako prawdziwa firma rodzinna żyjemy tą filozofią każdego dnia w naszych 750 specjalistycznych sklepach w Niemczech i za granicą.

Twoje zadania

  • Udział we współtworzeniu nowego gabinetu, aby zapewnić klientom kompleksową opiekę.
  • Jako empatyczny i wykwalifikowany protetyk słuchu, będziesz odpowiedzialny za wszystkie aspekty związane z poprawą słuchu.
  • Twoje zadania obejmą doradztwo i sprzedaż różnorodnych aparatów słuchowych i akcesoriów, przeprowadzanie testów i pomiarów słuchu oraz usługi serwisowe.
  • Twoim celem będzie poprawa jakości życia klientów poprzez dostosowane rozwiązań słuchowych do ich indywidualnych potrzeb, co przyczyni się do lepszego słyszenia.
  • Twój wkład będzie wsparciem dla kierownictwa sklepu specjalistycznego w osiągnięciu sukcesu ekonomicznego.

Twój profil

  • Ukończonie szkoły dla protetyków słuchu/Wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczne doświadczenie w branży protetyki słuchu
  • Znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie - co najmniej C1
  • Pasja do wykonywanego zawodu
  • Indywidualne podejście do klientów
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Otwarta i empatyczna postawa

Co oferujemy

  • Nowoczesne środowisko pracy z komputerowo wspomaganą technologią pomiaru i montażu
  • Bezpieczną pracę w przyszłościowej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny, uzależniony od wyników, system wynagrodzeń z szerokim zakresem świadczeń dodatkowych
  • Ustrukturyzowany program wprowadzający oraz szeroki zakres szkoleń i możliwości rozwoju w KIND Campus i KIND e-Campus
  • Różnorodne możliwości kariery w kraju i za granicą
  • Ścisłą współpracę i wsparcie we wszystkich kwestiach z kolegami i koleżankami z centrali firmy

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikacji w języku niemieckim (CV i świadectwo ukończenia szkoły protetycznej)

Unternehmensdetails

1.001 - 5.000 Mitarbeitende

Frankfurt (Oder), Deutschland

Bewertung von Mitarbeitenden

Vorteile für Mitarbeitende

Flexible Arbeitszeiten

Kantine

Betriebsarzt

Mit Öffis erreichbar

Rabatte für Mitarbeitende

Unternehmenskultur

Branchen-Durchschnitt

177 Mitarbeitende haben abgestimmt: Sie bewerten die Unternehmenskultur bei KIND GmbH & Co. KG als traditionell. Der Branchen-Durchschnitt tendiert übrigens in Richtung modern.

Mehr Infos anzeigen